Tel. Nr.: +370 686 77609
El.paštas: info@venugydymas.lt

Atsiliepimai

 

2016.09.11

Su gydytoju teko susitikti sia vasara. Kadangi turejau prblemu su venomis, kojos greitai pavargdavo , skaudejo ir atrode baisiai. Bet po apsilankymo pas gydytojas viska pasikeite I gera puse. Isoperavo abi kojas ,viena chirurginiu budu , kita lazeriu. Po operacijos praejo 3 men. jauciuosi gerai. Gyditojas atliko savo darba gerai, buvo demesingas, rupestingas. Labai esu dekinga, Ir daugiau tokiu gydytoju musu salyje. Aciu uz gera gydyma. Pacientes atsiliepimas  is Pincetas.lt

 

2016.05.27

Pažangiausias išsiplėtusių venų gydymo būdas, profesionali komanda , vadovaujant patyrusiam angiochirurgui gyd. A. Grinkevičiui – prieinama kiekvienam. Operacija, kuriai pakanka vietinio nuskausminimo, iš operacinės į palatą pareini pats, “ naujomis“ kojomis. Lengvas pooperacinis laikotarpis- elastinės kojinės nakčiai , o jau po keleto dienų( aš po keturių) – grįžti į įprastą darbinį režimą. Rekomenduoju visiems , kuriems reikia operacijos dėl išsiplėtusių venų – nedvejoti, nebijoti, kalbinti daktarą ir juo pasitikėti. Esu labai laiminga po atliktos operacijos, kojos gražios, nebeliko sunkumo, tinimų ir tų baisių išsiplėtusių mazgų. Ir kas taip pat svarbu – sveikos venos nepaliestos. Ačiū Jums! Su mediko diena. Pacientė Rasa iš Klaipėdos.

 

2016.03.08

Sveiki,

Mano mama Janina Jačiauskienė labai prašė parašyti gydytojui Arūnui Grinkevičiui už puikiai atikltą abiejų kojų venų operaciją. Prašė perduoti nuoširdžią padėką. Mama tapo dar aktyvesnė.

Ačiū Jums ir sūnaus, Tado Jačiausko vardu.
2015.12.29

Gerb. gydytojau Arūnai,

Jūs esate gydytojas-angelas žemėjė.

Ačiū Jums!

Pacientė Taisa B. iš Volgogrado

 

2015.12.20

Gerbiamas dr. Arūnai Grinkevičiau,

Neškite geras knygas į namus, jos lemtingai veikia mūsų vaikus ir vaikaičius, – rašė dienoraštyje be datų poetas Justinas Marcinkevičius. Tai šventa tiesa.

Dėkinga pacientė Elena S.

 

2015.11.23

Gerb.Daktare,

Aciū Jums ir Jūsų nepaprastai komandai už neskausmingą operaciją ir malonų bendravimą. Artėjančių švenčių proga linkiu ramaus Advento, linksmų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų. Te padeda Jums Dievas!

pacientė Aldona M. iš Klaipėdos

 

2015.08.15

Laba diena gerb.Daktare! Nuoširdžiai Jums dėkoju už nuoširdų bendravimą ir nuostabiai atliktą operaciją. Sėkmės Jums ir Jūsų šeimai.

Su pagarba pacientė Inga.

 

2015.05.28

Super greita operacija,nei skausmo,nei didelio vargo po operacijos.Ačiū gydytojui A.Grinkevičiui ,taip pat šios klinikos seselėms,kurios be galo malonios ir rūpestingos.Rezultatas šios operacijos geras,valio.

Pacientė Oksana, Panevezys.

 

2014.11.18

Po operacijos jaučiausi puikiai – neprireikė nuskausminamųjų vaistų ir nepatyriau jokio diskomforto dėl skausmo ar maudimo. Šiuo metu, praėjus nepilnam mėnesiui, koja yra beveik visiškai sugijusi: matosi vos keletas šašiukų ir maža mėlynė blauzdoje. Operacija pavyko sklandžiai, o komanda dirbo nuostabiai.

pacientė Justė

 

2014 04 07

Gerbiamas daktare,

Dėkoju Jums už atliktą operaciją ir skleroterapiją. Malonu pažvelgti į operuotą koją. Labai Jums ačiū.

Pacientė Jadvyga M.

 

 

2013 12 30

Gerbiamas Gydytojau,

Kaskart Nauji metai atneša naujas idėjas, tikslus ir viltis.

Sveikindamas su Šv. Kalėdom ir Naujaisiais metais, linkiu visa tai įgyvendinti.
Tebūnie ateinantys metai dosnūs prasmingais darbais, kupini sveikatos ir sėkmės!

Dėkingas už sėkmingai padarytą operaciją .

Pacientas p. Arvydas

 

2013 12 03

Sveiki gydytojau Arūnai. Norėčiau padėkoti Jums už operaciją, itin malonų priėmimą ir nuoširdų Jūsų bendravimą. Nekantriai laukiu kito mūsų susitikimo. Pagarbiai. Ačiū.

Pacientė Kristina

 

2013 11 12

Noriu išreikšti labai didelę nuoširdžią padėką. Jūsų įvaldytas lazerinis gydymas panašus į stebuklą.  Ačiū Jums už neskausmingą operaciją, už malonų ir kvalifikuotą bendravimą. Matosi, kad turite pašaukimą. Sėkmės!

Pacientas R.Dirgėla

 

2013 10 11

Sveiki,operavote mane pries 2 metus, jaucuosiu puikiai! Kojos grazesnes, aisku reikia visada rasti laiko ir
sau, plaukioti, vazineti su dviraciu…..

Didelis aciu jums dar karta!!!“

Paciente Ceslava

 

2013 10 02

Laba diena, čia rašo pacientas Arvydas Gelžinis , kur operavot koją po tromboflebito ir jau ištraukti siūlai. Norėjau paklausti ar nereikėtų dar kurį laiką pavartoti aspirino mažomis dozėmis?

Visumoje džiaugiuosi savo būkle po operacijos, nes kai prieš 12 metų buvo operuota kita koja, nesant tromboflebitui, tai po kelių dienų prasidėjo tos kojos uždegimas, kurį reikėjo ilgai gydyti.

Dabar operavus koją sunkios būklės, vyksta normalus gijimas. Dėl to esu labai dėkingas už Jūsų profesionalumą.

Pacientas Arvydas G.

 

2012.01.22

Labas vakaras Gydytojau,

Noriu Jums padėkoti už operacijas. Poliklinikoje  chirurgas pasakė, kad Jūs juvelyras – labai gražiai padarėtė. Viskas užgijo puikiai. Labai ačiū už dėmesį ir profesionalumą. Kuo nuoširdžiausiai linkiu Jums gerų pacientų ir lengvų operacijų.

Pacientė Kira Bukelienė

 

Navigacija
×